Město Uherský Brod

Máme za to, že firma je dobře vybavena jak technikou, tak po stránce kvalifikovaných pracovníků a úkoly, které jsou na ni kladeny plní na požadované úrovni.

Firma Tomáš Táborský vystupovala vždy jako profesně a odborně spolehlivý a kvalitní partner.

Všechny body předmětu smlouvy byly vždy zajištěny v požadovaných termínech, řádně v požadovaném rozsahu a kvalitě a předány ve smluvených termínech.

Ing. Taťána Štěpančíková
odborný referent oddělení městské architektury

Obec Lopeník

Jako obec jsme řešili potřebu odstranění odumřelého stromu v těsné blízkosti jedné z našich obecních budov a místní komunikace, který ohrožoval jak občany tak majetek obce. Rovněž jsme potřebovali na dalším stromě provést zdravotní a výchovný řez pro zlepšení jeho stavu. V obou případech jsme byli naprosto spokojeni s profesionálně odvedenou prací.

Roman Buček
starosta obce Lopeník

Obec Nivnice

Služby pana Táborského naše obec využívá dlouhodobě, zajišťuje pro obec běžné i rizikové kácení, ořezy stromů včetně odvozů a úklidu po provedených pracích. Nemalou měrou provádí i frézování a odstraňování pařezů. Konzultace, kalkulace, precizně odborně provedená práce a časová flexibilita tohle je důvodem, že jeho služby opakovaně využíváme.

Ing. Miroslav Vykydal
starosta obce Nivnice

Městys Pozlovice

V městysi Pozlovice jsme řešili problém s kácením suchých stromů v těžce přístupné lokalitě, které zároveň ohrožovaly okolní rodinné domy. Pan Táborský si s rizikovým kácením poradil ke spokojenosti nás i majitelů přilehlých nemovitostí.

Ing. Pavel Coufalík, Ph.D.
starosta městyse Pozlovice

Obec Bánov

S panem Táborským spolupracujeme několik let a jsme se službami velmi spokojeni. Vážíme si především jeho profesionální práce v péči o stromy, rychlého jednání v případě nutných ořezů a také solidního jednání.

Bc. Marek Mahdal
starosta obce Bánov

Obec Rudice

Firmu Rizikové kácení Uherský Brod mohu vřele doporučit. Rychlá domluva, kvalitní provedení, spolehlivost, profesionalita, to jsou atributy bezproblémové spolupráce. Hodláme i nadále využívat její služby.

Mgr. Miroslava Chupíková
starostka obce Rudice

Obec Šumice

V roce 2022 obec Šumice využila služeb pana Tomáše Táborského, kdy spokojenost nebyla jen s odvedenou odbornou prací, ale i s celkovým přístupem.

Mgr. Josef Podešť
starosta obce Šumice

Obec Pašovice

S panem Táborským se díky jeho práci známe jíž několik let. Sám jsem si ho na doporučení mých známých vyhledal. Vše je tak jak má být. Seriózní spolupráce. Profesionální přístup, domluva a precizně odvedená práce. Jestli něco můžu, tak jedině doporučit.

Vlastimil Řezníček
starosta obce Pašovice

Obec Záhorovice

Velmi dobrá spolupráce ,dle předešlé domluvy a nacenění. Vždy vstřícné jednání a hledání nejlepšího možného řešení. Vždycky platila dohoda ohledně času. Určitě můžu doporučit pana Táborského dalším zájemcům.

Miroslav Andrlík
starosta obce Záhorovice

Krajská nemocnice T. Bati, a. s., Zlín

Pana T. Táborského jsme požádali o spolupráci při odfrézování pařezů po předešlém kácení.

Samotné práce proběhly rychle, ve smluveném termínu a s ohledem na provoz areálu, který je veřejně přístupný, a bylo tedy nutné dodržet veškerá opatření v rámci bezpečnosti pacientů a všech ostatních kolemjdoucích.

Ing. Bohumír Gottfried
náměstek pro provoz a bezpečnost

Technické služby Luhačovice

Pan Táborský pro TS Luhačovice již několik let provádí frézování pařezů. S jeho službami jsme spokojeni, na naše požadavky reaguje operativně, práci provádí dle zadání za obvyklou cenu.

Spolupráci s ním doporučuji.

Ing. Josef Pučalík
ředitel

Hotel Vega Pozlovice

Služby této společnosti mohu zcela doporučit. Vždy rychlé a precizní splnění dohodnuté zakázky, včetně závěrečného úklidu. Naše dlouhodobá spolupráce, je známkou opravdu kvalitní práce.

Tomáš Voráček
ředitel Hotelu Vega

Penzion Loreta Luhačovice

S panem Táborským máme velice dobré zkušenosti. Výborná komunikace, profesionální a dokonalá práce včetně odvozu odpadu, vždy dokončení zakázky dle dohody. Vřele doporučujeme a počítáme s ním do budoucna.

Bohumila Šotkovská
manager asistent

Stavební firma Rybárik, s.r.o.

Pan Tomáš Táborský realizoval pro firmu Rybárik s.r.o. v roce 2021 v rámci akce ,,Energokoridor pavilonu Karibuni ZOO Lešná“ úpravu pozemku kultivátorem, osetí s následným zavlažováním ploch dotčených výstavbou inženýrských sítí. Práce provedli v požadovaných termínech ve výborné kvalitě.

Ing. Zdeněk Michalec
vedoucí stavebního úseku

Stavební firma 3V&H, s.r.o.

Naše společnost potvrzuje spolupráci s panem Táborským, který na naše zadání reaguje operativními nabídkami s dostupnými cenami na provádění specializovaných prací kácení stromů. Spolupráci s firmou můžeme doporučit.

Ing. Pavel Velecký

Stavební firma PORR a.s.

S firmou pana Táborského jsme spolupracovali na mnoha našich stavbách. Profesionální práce krajinářského charakteru, vždy na vysoké úrovni. Časová flexibilita a rozumné finanční nároky. Mohu jen doporučit.

Petr Kubáček
stavbyvedoucí

Stavební firma PS BRNO, s.r.o.

Služby pana Táborského byly provedeny dle domluvy. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, včetně dodržení termínu realizace.

Ing. Petr Mužík
stavbyvedoucí střediska HSV III

Agromeli spol. s r.o.

Na naší stavbě jsme realizovali odstranění 9 000 m2 křovin a kácení celkem přes 180ks stromů. Pan Táborský to zvládl bez problémů i se štěpkováním, odstraněním pařezů a likvidaci štěpky. Bezproblémová komunikace i spolupráce na místě. K tomu všemu spojená s rychlou prací. DOPORUČUJEME!

Jana Rafajová
Agromeli spol. s r.o.

UNIKOV Steel spol. s r.o.

Pana Táborského jsme oslovili, protože jsme potřebovali bezpečně odstranit přerostlé stromy ve špatném stavu, které ohrožovaly bezpečnost zaměstnanců a hrozilo poškození okolních budov. Práce proběhly rychle a bezpečně, pařezy byly následně odstraněny frézováním a pozemek dokonale vyčištěný. Oceňujeme profesionální přístup, skvělou komunikaci, služby p. Táborského určitě doporučujeme.

Ing. Peter Pataky
výkonný ředitel společnosti

Správa majetku Thienen-Serenyi

Absolutní spokojenost. S velmi problematickým případem-silná vrba nahnutá nad přístřeškem mezi dvěma budovami, od kterého ostatní "dávali ruce pryč", si poradili bezchybně. Klobouk dolů, doporučuji.

Vlastimil Pacík

Sportovní centrum Radostova Luhačovice

Ochota, rychlá domluva, profesionalita a bezvadné provedení. Pana Táborského můžeme jen doporučit. Určitě se na něj v budoucnu opět rádi obrátíme.

Miroslav Talaš
ředitel

NUSSLI CZ

Dovolte, abych Vám poděkoval za profesionálně odvedenou práci, při odstranění nebezpečného stromu v areálu naší společnosti NŰSSLI, se sídlem ve Veselí nad Moravou. Přesto, že odstranění nebezpečného stromu nebylo v žádném případě jednoduché, celá záležitost proběhla Vaší zásluhou bezpečně, bez škod na zdraví a majetku. Jste profesionál na svém místě a Váš přístup a výsledek odvedené práce nás v tom jenom ujistil. Přejeme hodně zdaru ve Vaší práci a těšíme se na další spolupráci.

Milan Srnec
Facility Manager
Potřebujete pomoci? (+420) 776 575 188

Obraťte se na nás s vašimi dotazy, společně vždy najdeme řešení. Rádi vám poradíme.

Poptejte nás